יוגה -קידום אתרים

 
דף הבית מי אנחנו שירותים לקוחות צור קשר
 
 
שירותי קידום אתרים אותם מספקת חברתנו:

ניהול קמפיין בגוגל - הטעויות הקריטיות ש 90% מהמפרסמים בגוגל עושים וכיצד אתה תוכל להמנע מהן?
פרסום בגוגל הוא שיטה יעילה ביותר ליצור תנועה של אנשים רעבים למוצר או לשירות שלך, אבל האם אתה עושה זאת נכון? אם אתה מפרסם בגוגל ומוצא את עצמך משקיע בפרסום סכום גבוה ללא התוצאות הרצויות, אתה שייך ל 90% מבעלי העסקים שלא השכילו לפצח את קוד הפרסום בגוגל. אנחנו נשמח לעזור לך להשיג יותר תנועה לאתר בעלות נמוכה באופן מהותי.
 
 יעוץ אינטרנטי – יעוץ וליווי מיזמי אינטרנט בכל שלב לאורך הדרך, בתכנון, הקמה והוצאה לפועל.

ניתוח שוק וצרכים -  בחינת וניתוח התחרות בשוק מנקודת מבט כלכלית - שיווקית, ובניית תוכנית לקידום האתר המתאימה לאופי השוק אליו הוא מכוון.

 יעוץ באפיון האתר - שלב האפיון הינו שלב קריטי עבור אתר, ראיה אינטגרטיבית של האתר הן מנקודת מבט של קידום אתרים והן מנקודת מבט של הגולש תאפשר ליצור אתר איכותי ומוצלח.

בדיקת קוד האתר והתאמתו למנועי החיפוש - על קוד האתר  להיות מותאם לתקנים המוכרים בשוק ולהתאים למנועי החיפוש במטרה לאפשר לאתר פעילות יעילה ונגישות מקסימלית למנועי החיפוש. 

קידום האתר במילים נבחרות בחיפוש בגוגל - איתור מילות ומושגי מפתח האטרקטיביים ביותר עבור הלקוח, שילוב מילות החיפוש בתוכן האתר, רישום פרטני של האתר למנועי החיפוש והאינדקסים המובילים ברשת, בניית תוכנית להשגת קישורים נכנסים בעלי ערך לאתר.

כתיבת והתאמת תכנים
– שיפורים בתוכן האתר על מנת להביאו למצב האופטימלי עבור מנועי החיפוש ועבור הגולש.  בנוסף אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרים על מנת לספק עניין לגולשים וחידוש עבור מנועי החיפוש.

 שדרוג חווית הגולש - בסופו של דבר האתר הינו עבור הגולש, אם הגולש יהנה לשהות באתרכם וירצה לחזור אליו הרווחתם עוד לקוח מרוצה.

ניהול פרסום אורגני באינטרנט - טיפול בכל נושאי הפרסום של האתר בפורומים, בלוגים ורשתות חברתיות.

בניית וניהול בלוג מקצועי

 

 
 
צור קשר 054-2666375
שם *
טלפון  
אימייל *
אתר  
 
עיצוב ובניה שטיבל.קום